Kontakt

GOXBET CASINO KONTAKTNÍ ÚDAJE

Naši profesionálně vyškolení, přátelští a znalí agenti podpory v kasinu Goxbet jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce – dokonce i o svátcích! To znamená, že se na nás můžete obrátit kdykoli, kdy vám to bude vyhovovat. Žádný problém není příliš velký ani malý, takže pokud jste zapomněli své uživatelské jméno nebo heslo, chcete znát stav výběru nebo jen potřebujete poradit s hrami, neváhejte nás kontaktovat kdykoli budete potřebovat prostřednictvím chatu, abychom mohli váš problém rychle vyřešit.

Podpora 24/7/365 od pondělí do neděle

Živý chat: klikněte zde zde

ŽÁDOST O PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ NEBO VRÁCENÍ HESLA

Zapomněl jsem na tvůj Goxbet uživatelské jméno nebo heslo? Nebojte se – stává se to i těm nejlepším z nás! V dnešní době existuje tolik různých přihlašovacích jmen a hesel, že může být těžké si každé z nich zapamatovat, a nikdy nechcete nic zadat, protože by to mohlo znamenat, že se vaše údaje dostanou do nesprávných rukou, což nikdo nechce. Pokud jste zapomněli své uživatelské jméno nebo heslo ke kasinu Goxbet, klikněte nebo klepněte sem a získejte je zpět.

Doporučujeme také přečíst si dva krátké tipy, jak tomu v budoucnu zabránit nebo co dělat, pokud se tak stane. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit, a mohou vám pomoci vyhnout se v budoucnu velkým bolestem hlavy. Věnujeme vám čas, abychom vám tyto níže uvedené tipy poskytli:

  1. Požádejte o pomoc Pokud jste zapomněli své uživatelské jméno nebo heslo, naši zkušení pracovníci oddělení pomoci jsou vždy připraveni reagovat prostřednictvím živého chatu – pokud máte potíže s přístupem ke svému účtu, můžete je kontaktovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a 365 dní v týdnu.
  2. Neváhejte. Snažte se zvolit uživatelská jména a hesla, která jsou jedinečná a snadno zapamatovatelná – další rady k tomuto tématu naleznete na naší stránce s nejčastějšími dotazy.